Obecnie spora część społeczeństwa cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się złożonych stomatologicznych problemów, takich jak uzupełnianie ubytków/luk lub rekonstrukcję uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która kreuje preparaty stomatologiczne niezbędne w tej pracy. Wszystko zaczyna się od problemów klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami w rozmaitej formie, najczęściej dotyczy to odcienia oraz formy uzębienia lub jego braku. Z tego powodu jest duże zainteresowanie dzięki stomatologii estetycznej. Takie leczenie poprawia ogólny stan życia, a także umożliwiają  pokazanie siebie w nowym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako przyjacielskie i atrakcyjne.

Pracownia protetyczna – tu wszystko ma swój początek

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim stażem, tworzymy na zamówienie najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – https://www.fakhari.pl/. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu przesyłki docierają w nienaruszonym stanie w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. Jedną z naszych specjalności jest implantologia. Cechuje się na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Działa to pozytywnie na wytrzymałość zębów oraz poprawić jego estetykę. Jest także możliwość odbudowy na implantach. Trafny wybór dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Jednymi z bardziej popularnych są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celutworzymy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówek używa się w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju jest często wykonywany ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Nowoczesne technologie stosowane do upiększania Twoich zębów

 Bardzo nowoczesną technologią jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą wzbogacić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. U nas możesz znaleźć:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te materiały charakteryzują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta nowoczesna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay stosuje się w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą zrekonstruować sporą część zębów. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.